איך לבחור מכונת אספרסו ביתית

 

כך תבחרו מכונת אספרסו ביתית לביתכם

 
מכונת קפה אפסרסו ביתית ביתי היא ללא ספק מכונה מפנקת ופרקטית הן למשרד והן לבתים פרטיים, הרי אין כמו לקום השכם בבוקר וללחוץ על כפתור במכונה ולקבל ספל אספרסו בניחוח מרענן על הבוקר. רכישת מכונה שכזאת, תשנה לכם את אורח החיים ותעשה לכם חיים פשוטים ונוחים יותר. על מנת לבחור מכונה איכותית העונה על ציפיותיכם, עליכם להקפיד על כמה פרמטרים חשובים בעת הרכישה:

 

מכונה ידידותית ונוחה

 
נוחות, הוא פרמטר חשוב בעת בחירת המכונה, הרי וודאי לא תרצו להסתבך עם הפעלת המכונה וללחוץ על לחצנים רבים עד שתקבלו ספל קפה מרענן. מסיבה זאת, כאשר הנכם בוחרים מכונת אספרסו ביתית, עליכם לוודא עם החברה המספקת את המכונה – עד כמה קל להכין קפה באמצעות המכונה. לרוב התשובה תלויה בסוג המכונה שתבחרו, לכן נסו לתפעל את המכונה בחנות ולראות עד כמה היא נוחה לכם מבחינת פונקציות. בבחירת מכונות אספרסו לשימוש ביתי מומלץ לבחור במכונה שהשימוש בה יהיה ידידותי ונוח.
 

מכונת אספרסו ביתית עם קפסולות או לא

 
כיום המכונות הביתיות המומלצות ביותר בשל נוחות השימוש בהן, הן מכונות קפה המופעלות באמצעות קפסולות. למעשה בקפסולה ישנה תערובת קפה משובחת המספיקה להכין כוס קפה אחת. מכונה זאת היא הפרקטית ביותר לשימוש ביתי, אך כמובן שתדרשו לרכוש קפסולות כאשר הם יגמרו, לעומת מכונות קפה אחרות הטוחנות את הקפה.
מחירים
מחירי מכונות הקפה משתנות מחברה לחברה וממותג למותג ויכולות להגיע למאות ואלפי שקלים. לכן, עליכם להגדיר תקציב מסוים מראש ולוודא כי המכונה אכן עונה על ציפיותיכם ועל הצרכים האישיים שלכם מבחינת, סוג, נוחות גודל ופרמטרים נוספים החשובים לכם. כמו כן, מומלץ לבצע סקר שוק קצר על מנת לאמוד את מחירי השוק, אך בד בבד לא מומלץ להתפשר על איכות המכונה. הרי מן הסתם שמכונה משוכללת ואיכותית תעלה יותר מאשר מכונה פשוטה, לכן פעלו בשיקול דעת.

דבר נוסף שעליכם לקחת בחשבון, הוא עניין רכישות הקפסולות של המכונה או את מחירי גרגרי המכונה, שימו לב כי גם הם בעלויות אטרקטיביות.

לרכישת מכונת אספרסו ביתית איכותית במחירים אטרקטיביים צרו קשר עוד היום עם לה פבוריטה ונשמח לסייע.