מכונות קפה ביתיות מומלצות

 
סוף סוף החלטתם שאתם רוכשים מכונת קפה הביתה, אך קשה לכם לבחור מתוך מבחר מכונות קפה ביתיות מומלצות, ובצדק – היום יש מבחר רב של מכונות קפה ביתיות מומלצות וקשה לאדם אשר אינו מבין היטב בעולם של מכונות הקפה לדעת כיצד לבחור מכונת קפה מומלצת אחת לרכישה.
הדרך הכי טובה כאשר מחפשים לרכוש מכונת קפה מומלצת היא לבדוק על מכונת הקפה ברשת, כאשר כיום תוכלו למצוא על כל מכונת קפה מומלצת מגוון מאמרים, כתבות ופוסטים אשר מספרים על יתרונות המכונה אל מול חסרונות המכונה, וכך תוכלו לדעת האם מכונה קפה מומלצת זו היא המתאימה לכם ביותר מתוך מבחר מכונות קפה ביתיות מומלצות אשר מוצעות בחנויות ובאתרים השונים.
הדרך הכי חשוב כאשר בודקים מכונות קפה ביתיות מומלצות הוא כמובן הקפה. עליכם לוודא כי סוג הקפה אשר מתאים לסוג מכונת קפה מומלצת שאתם שוקלים לרכוש הוא קפה שאתם אוהבים לשתות. אם תרכשו מכונת קפה מומלצת על ידי אחרים אך לא תטעמו את הקפה, יכול להיות שאתם עומדים לפני אכזבה מאחר ולא בטוח שהקפה שאחרים אוהבים לשתות הוא קפה שאתם תאהבו. אז כדי שלא תמצאו את עצמכם עם מכונת קפה מומלצת שהופכת לרהיט לא שימושי במטבח, כדאי שתבדקו מבחר מכונות קפה ביתיות מומלצות ותמצאו את זו שאתם אוהבים ביותר.

מחפשים מכונת קפה מומלצת ? מבחר מכונות קפה ביתיות מומלצות תוכלו למצוא בלה פבוריטה, המייצרת מכונות קפה איכותיות ומקצועיות.

 

מכונות קפה מומלצות

 
 
מכונת אספרסו ראש אחד
 
גובה: 45 ס'מ / 45 ס'מ
עומק: 50 ס'מ
אורך : 40 ס'מ
תכולת דוד : 7.5 ליטר
 
 
 
מכונת אספרסו 2 ראשים קומפקטית
 
גובה: 49 ס'מ / 45 סמ'
עומק: 54 ס'מ / 50 סמ'
אורך : 61 ס'מ / 54 סמ'
תכולת דוד : 11 ליטר
 
 
 
 
גובה: 48 ס'מ
עומק: 53 ס'מ
אורך : 68 ס'מ
תכולת דוד : 16.5 ליטר
 
 
 
מכונת אספרסו 3 ראשים
 
גובה: 48 ס'מ
עומק: 53 ס'מ
אורך : 96 ס'מ
תכולת דוד : 22.5 ליטר
 
 
 
 

עוד בלה פבוריטה:

 
 
 

מכונות אספרסו בייצור מיוחד

 
חברתנו החלה בייצור ושיווק מכונות קפה לה פבוריטה בקו ייצור חדש " נטולות עופרת ". באישור מכון התקנים תקן 5452. + תקן 900 לבטיחות החשמל.
 
התקשר 03-6182398 או צור קשר במייל: office@la-favorita.co.il
 
 
 
 

מכונות קפה

 
מכונות אספרסו מקצועיות במגוון גדלים מותאמות לצורכי ענף הקפה מחוץ לבית וכן למשרדים, ולאוהבי הקפה האיכותי.
 
לסוגי מכונות אספרסו >>
 
למבצעים על מכונות הקפה >>
 
 
 
 

טרייד אין למכונות אספרסו

 
תתחדשו גם אתם במכונת אספרסו חדשה או מחודשת, החזירו ישנה וקבלו מכונה חדשה ומקצעית ותהנו מקפה איכותי בבית בעסק, במשרד או בכל מקום.
 
לברורים - צרו קשר >>