מכונות קפה קפסולות

 

מכירת קפסולות למכונות קפה לעסק

 
אם אתם שוקלים להכניס לעסק שאתם מנהלים גם את האופציה של הגשת קפה ללקוחות שלכם, בין אם יש לכם הרבה לקוחות ובין אם מעט, כדאי לכם לבחור באפשרות של מכונות אספרסו קפסולות. יותר ויותר אנשים עוברים לשיטה הזאת, כי אין טעם להמשיך ולטחון את הקפה אל מול עיניהם של הלקוחות אם זה לא לגמרי הכרחי. אומנם זה נכון שאם העסק שלכם מתרכז כולו רק בקפה אז בהחלט יהיה לכם כדאי להשקיע בקניית מטחנות קפה, אך במידה והקפה הוא רק עוד חלק מהשירות שאתם נותנים, אז כדאי לעבור למכונות שעובדות על קפסולות. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של קפסולות למכונות קפה.
 

יתרונות השימוש בקפסולות

 
היתרון הראשון והבולט ביותר של מכונות אספרסו קפסולות זו העובדה שלא צריך לכלכלך את המכונה ואת הסביבה שלה עם הקפה הטחון. זה הרבה יותר מהיר, קל, נוח ונקי פשוט להכניס את הקפסולות וליהנות מהקפה שיוצא, ולכן זה מסביר מדוע כל כך הרבה אנשים אוהבים את השיטה הזאת. עוד יתרון בולט שאי אפשר להתעלם ממנו, זו העובדה שיש הרבה סוגים של קפסולות בימינו, כי אתם יכולים לבחור בין קפה חזק, חלש, נטול או עם הרבה טעמים נוספים. כך אתם יכולים להציע ללקוחות קפה בכל טעם ולכן כל אחד מהם ייצא מרוצה בסופו של דבר.
 

קנו מכונה איכותית

 
זה לא סוד שיש הרבה מכונות קפה שעובדות עם קפסולות, ולכן אתם ניצבים אל מול בחירה שהיא לא קלה. עליכם לבחור את מכונת הקפה שבה קיימים כל הטעמים שאתם הכי אוהבים, ואחת מהשיטות שבעזרתן תוכלו לבחור את המכונה שלכם זה על ידי טעימות של מספר קפסולות שונות של קפה. הקפה שאתם מגישים חייב להיות איכותי ולכן קפסולות מתאימות לכך.
 

מה היתרון של מכונת אספרסו העובדת עם קפסולות?

 
- הכנה פשוטה ומהירה של קפה משובח - בדיוק כמו בבית הקפה הקרוב לביתכם.
- מגוון רחב של טעמים שמגיעים עם הקפסולות - תלוי כמובן ביצרן אך רשת הטעמים וחוזק הקפה לרוב גדולה ומגוונת.
- כל אחד יכול להכין קפה עם מכונת קפסולות. לאחר פעם פעמיים קולטים את העניין וזה לא דורש אומנות או כשרון מיוחד - הקפה נגיש לכולם.
- מגוון מחירים רחב - גם אם אתם בעלי תקציב דל יחסית, ניתן למצוא מכונות קפה על בסיס קפסולות בתקציבים לכל כיס - בלי להתפשר על הטעם של הקפה.
לכל דגמי מכונות האספרסו של לה פבוריטה