מכונת קפה טוחנת מומלצת

 
בחיפוש אחר מכונת קפה טוחנת מומלצת אתם עשויים להיתקל בסוגים שונים של מכונות קפה טוחנות, לכן בשביל לבחור במכונת הקפה הטובה ביותר יש לבדוק היטב מי יצרן מכונת הקפה ומה יתרונותיה וחסרונותיה של מכונת קפה טוחנת מומלצת של יצרן זה.
מכונת קפה טוחנת מומלצת יכולה להתאים לעסק כמו לבית קפה, אשר נדרש להוציא מאות אם לא אלפי כוסות קפה ביום. מכונת קפה טוחנת מומלצת חייבת לפעול באופן שוטף ללא תקלות, ולכן יש לחפש מכונת קפה טוחנת מומלצת אשר שמעתם או קראתם עליה ביקורות חיוביות רבות. כנראה שעל ידי חיפוש מהיר במנועי החיפוש תוכלו לראות האם מכונת קפה טוחנת מומלצת או לא מומלצת, כאשר לרוב ביקורות חיוביות או שליליות מופיעות באתרים השונים בהם המכונה מוצעת למכירה.
מכונת קפה טוחנת מומלצת של לה פבוריטה תוכל לשמש אתכם לשנים רבות, כאשר עליכם רק לבחור את הסוג המתאים לכם מבחינת גודל המכונה, גודל המסננת, רמת הטחינה ועוד. כמובן שאם אתם מחפשים מכונת קפה טוחנת מומלצת ביתית, עליכם לחפש מכונה קטנה יותר מאשר אם אתם מחפשים מכונת קפה טוחנת מומלצת עבור עסק גדול כמו מסעדה או בית קפה.
מכונת קפה טוחנת מומלצת של לה פבוריטה מיוצרת בשיטת הרכבה ידנית, כמו כל מכונות הקפה של לה פבוריטה, ללא כל שימוש במכונות אוטומטיות, מה שמאפשר לנו להרכיב מכונות אשר מתאימות ללקוחותינו באופן מושלם.

לפרטים נוספים אודות מכונת קפה טוחנת מומלצת צרו קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם לפחות את המכונה המתאימה לכם ביותר.

 

מכונות קפה מומלצות

 
 
מכונת אספרסו ראש אחד
 
גובה: 45 ס'מ / 45 ס'מ
עומק: 50 ס'מ
אורך : 40 ס'מ
תכולת דוד : 7.5 ליטר
 
 
 
מכונת אספרסו 2 ראשים קומפקטית
 
גובה: 49 ס'מ / 45 סמ'
עומק: 54 ס'מ / 50 סמ'
אורך : 61 ס'מ / 54 סמ'
תכולת דוד : 11 ליטר
 
 
 
 
גובה: 48 ס'מ
עומק: 53 ס'מ
אורך : 68 ס'מ
תכולת דוד : 16.5 ליטר
 
 
 
מכונת אספרסו 3 ראשים
 
גובה: 48 ס'מ
עומק: 53 ס'מ
אורך : 96 ס'מ
תכולת דוד : 22.5 ליטר
 
 
 
 

עוד בלה פבוריטה:

 
 
 

מכונות אספרסו בייצור מיוחד

 
חברתנו החלה בייצור ושיווק מכונות קפה לה פבוריטה בקו ייצור חדש " נטולות עופרת ". באישור מכון התקנים תקן 5452. + תקן 900 לבטיחות החשמל.
 
התקשר 03-6182398 או צור קשר במייל: office@la-favorita.co.il
 
 
 
 

מכונות קפה

 
מכונות אספרסו מקצועיות במגוון גדלים מותאמות לצורכי ענף הקפה מחוץ לבית וכן למשרדים, ולאוהבי הקפה האיכותי.
 
לסוגי מכונות אספרסו >>
 
למבצעים על מכונות הקפה >>
 
 
 
 

טרייד אין למכונות אספרסו

 
תתחדשו גם אתם במכונת אספרסו חדשה או מחודשת, החזירו ישנה וקבלו מכונה חדשה ומקצעית ותהנו מקפה איכותי בבית בעסק, במשרד או בכל מקום.
 
לברורים - צרו קשר >>