מכונת קפה קפסולות

 
כיום קיימים סוגים רבים של מכונות קפה ביתיות או עבור העסק, כך שכל אחד יכול לבחור את סוג המכונה המתאימה לו ביותר. יש כאלו אשר מעדיפים לבחור מכונת קפה קפסולות ויש כאלו המעדיפים לרכוש מכונת קפה טוחנת, כאשר יש כמובן הבדל מהותי באיכות הקפה וטעמו, והכל שאלה של טעם אישי.

אם אתם מאלו אשר מעדיפים מכונת קפה קפסולות, יש כיום מבחר רב של מכונות קפה קפסולות אשר מיוצרות על ידי יצרנים שונים, כאשר את הקפסולות עצמן תוכלו לרכוש או מאותו המותג ממנו רכשתם את מכונת קפה קפסולות. כיום ישנם גם חברות מזון רבות אשר מייצרות קפסולות בהן ניתן להשתמש כמעט בכל סוג של מכונת קפה קפסולות, ולרוב הן זולות יותר מהקפסולות של המותג המקורי, אך עליכם לדעת כאשר אתם רוכשים קפסולות אשר אינן של המותג המקורי שהן עשויות להזיק באופן בלתי הפיך למכונה שלכם. שימוש בקפסולות לא מקוריות במכונת קפה קפסולות עשויה גם לייצר קפה לא באופן האופטימלי, מאחר והקפסולה לא מותאמת באופן מושלם למכונה.

עם זאת, רבים אשר בוחרים ברכישת מכונת קפה קפסולות כן נוטים לעתים להשתמש בקפסולות לא מקוריות, למרות שהם יודעים כי זה עשוי להזיק למכונה שלהם. הסיבה לכך היא כי קפסולות מהמותג המקורי הן לעתים יקרות מאוד, מה שהופך את צריכת הקפה ליקרה. כך שלרוב מותגים מובילים אשר מוכרים מכונת קפה קפסולות מציעים מכונת קפה קפסולות במחיר אטרקטיבי, מאחר ואת ההכנסות העיקריות הם מרוויחים מאנשים הרוכשים את הקפסולות.

מתעניינים ברכישת מכונת קפה ? פנו עוד היום ללה פבוריטה ונשמח לעזור לכם בבחירת מכונת הקפה החדשה שלכם.

 

מכונות קפה מומלצות

 
 
מכונת אספרסו ראש אחד
 
גובה: 45 ס'מ / 45 ס'מ
עומק: 50 ס'מ
אורך : 40 ס'מ
תכולת דוד : 7.5 ליטר
 
 
 
מכונת אספרסו 2 ראשים קומפקטית
 
גובה: 49 ס'מ / 45 סמ'
עומק: 54 ס'מ / 50 סמ'
אורך : 61 ס'מ / 54 סמ'
תכולת דוד : 11 ליטר
 
 
 
 
גובה: 48 ס'מ
עומק: 53 ס'מ
אורך : 68 ס'מ
תכולת דוד : 16.5 ליטר
 
 
 
מכונת אספרסו 3 ראשים
 
גובה: 48 ס'מ
עומק: 53 ס'מ
אורך : 96 ס'מ
תכולת דוד : 22.5 ליטר
 
 
 
 

עוד בלה פבוריטה:

 
 
 

מכונות אספרסו בייצור מיוחד

 
חברתנו החלה בייצור ושיווק מכונות קפה לה פבוריטה בקו ייצור חדש " נטולות עופרת ". באישור מכון התקנים תקן 5452. + תקן 900 לבטיחות החשמל.
 
התקשר 03-6182398 או צור קשר במייל: office@la-favorita.co.il
 
 
 
 

מכונות קפה

 
מכונות אספרסו מקצועיות במגוון גדלים מותאמות לצורכי ענף הקפה מחוץ לבית וכן למשרדים, ולאוהבי הקפה האיכותי.
 
לסוגי מכונות אספרסו >>
 
למבצעים על מכונות הקפה >>
 
 
 
 

טרייד אין למכונות אספרסו

 
תתחדשו גם אתם במכונת אספרסו חדשה או מחודשת, החזירו ישנה וקבלו מכונה חדשה ומקצעית ותהנו מקפה איכותי בבית בעסק, במשרד או בכל מקום.
 
לברורים - צרו קשר >>