מטחנות קפה

 
 
 

מטחנות קפה

 
תהליך טחינת הקפה, המבוצע על ידי מכונות הנקראות מטחנות קפה, הינו תהליך קריטי בהכנה של משקאות מבוססי אספרסו. קפה איכותי הוא קפה שהפולים שלו עברו טחינה מקצועית - שמאד משפיעה על הטעם הסופי בסופו של דבר. בזמן פעולת המטחנה הקפה מתחמם וכך מתעצב הטעם הסופי שלו. ניתן למצוא מטחנות קפה מבוסגים שונים אשר משתנות בגדלים, בגודל המסננת, ברמת הלחץ, דרגת טחינה ופרמטרים נוספים.
מטחנת קפה ידנית מתאימה לרוב בתור מטחנה ביתית, כאשר טחינת הקפה בעזרת מטחנת קפה ידנית מתבצעת על ידי סיבוב ידית אשר נמצאת בראש המטחנה. מטחנת קפה ידנית היא המטחנה העתיקה ביותר בעזרתה היו טוחנים קפה לפני המצאת מטחנות הקפה האוטומטיות, ורבים קונים אותה לא רק בגלל איכויותיה אלא גם בגלל המראה המיושן. כאשר רוכשים מטחנת קפה ידנית יש להתאים אותה לסוג הקפה אותו רוצים לטחון. לרוב ניתן לכוון את דרגת הטחינה של מטחנת קפה ידנית בכדי להגיע לסוג הטחינה הרצויה, תלוי כמובן בסוג המכונה והאם מדובר בסוג מטחנת קפה ידנית איכותית או פשוטה.

מטחנת קפה ידנית ניתן לרכוש במקומות רבים, אך בכדי שהשימוש בה יהיה אפקטיבי ותוכלו להנות ממנה לשנים רבות כדאי לרכוש מטחנת קפה ידנית דרך חברה המייצרת מטחנות קפה איכותיות ומקצועיות.

מחפשים לרכוש מטחנת קפה ידנית או מטחנות קפה מכל סוג אחר ? צרו קשר עוד היום עם לה פבוריטה ונשמח לעזור לכם למצוא את מטחנת הקפה המתאימה לכם ביותר.
 
 
 
 
גובה 61 סמ'
עומק 42 סמ'
רוחב 24 סמ'
220-240.50.1

 
 
 
 
גובה 48 סמ'
עומק 16 סמ'
רוחב 17 סמ'
תוצרת שוויץ
תקן אירופאי
 
 
 
 
גובה : 55 סמ'
עומק : 34 סמ'
רוחב : 18 סמ'
צבעים : בורד \ כסוף

 
 
 
 
 
 
 
גובה 35 סמ'
עומק 26 סמ'
רוחב 14 סמ'

 
 
 
 
גובה : 47 סמ'
עומק : 34 סמ'
רוחב : 16 סמ'

 
 
 
 
גובה 61 סמ'
עומק 42 סמ'
רוחב 24 סמ'
220-240/50/1